• Валута:
  • лв.

Нови обяви

Намерени 32 обяви

Намерени 32 обяви

Твоята обява най-горе в списъка Виж как да промотираш

ТРИСТАЕН 90 кв.м., гр. Сопот, Сарая

ТРИСТАЕН 90 кв.м., гр. Сопот, Сарая

Продажби » Апартаменти

21474 €

гр. Сопот 21 септ

Етаж от къща в гр. Сопот, обл. Пловдив

23008 €

гр. Сопот 21 септ

ДВУСТАЕН 65 кв.м., град Сопот, Сарая

ДВУСТАЕН 65 кв.м., град Сопот, Сарая

Продажби » Апартаменти

18918 €

гр. Сопот 21 септ

ЕТАЖ от КЪЩА 130 кв.м., град Сопот

ЕТАЖ от КЪЩА 130 кв.м., град Сопот

Продажби » Етаж от къща

43460 €

гр. Сопот 19 септ

Къща на три етажа в гр. Сопот

Къща на три етажа в гр. Сопот

Продажби » Къщи, вили

52400 €

гр. Сопот 18 септ

Етаж от къща в Сопот

Етаж от къща в Сопот

Продажби » Етаж от къща

40000 €

По договаряне

гр. Сопот 17 септ

Парцел до Бяла река гр. Калофер

6647 €

гр. Сопот 16 септ

ПАРЦЕЛ 12,5 дка, сменен статут, главен път Карлово - Сопот

150000 €

гр. Сопот 16 септ

Дворно место на главен път в гр. Сопот, кв. Анево

12782 €

гр. Сопот 15 септ

Продавам  парцел

Продавам парцел

Продажби » Парцели

11700 €

По договаряне

гр. Сопот 15 септ

Търговски обект

Търговски обект

Продажби » Магазини

17895 €

гр. Сопот 12 септ

Многоетажна къща с двор и гараж

33234 €

гр. Сопот 12 септ

ПАРЦЕЛ 5,6 дка, сменен статут, главен път Сопот - Анево

56000 €

гр. Сопот 12 септ

ПАРЦЕЛ 3 дка, град Сопот

ПАРЦЕЛ 3 дка, град Сопот

Продажби » Парцели

42000 €

гр. Сопот 12 септ

ПАРЦЕЛ 2,5 дка, сменен статут, главен път Сопот - Анево

29500 €

гр. Сопот 12 септ

ЕТАЖ от КЪЩА 100 кв.м., град Сопот

ЕТАЖ от КЪЩА 100 кв.м., град Сопот

Продажби » Етаж от къща

26587 €

гр. Сопот 12 септ

ГАРСОНИЕРА 50 кв.м., град Сопот, Сарая

16106 €

гр. Сопот 12 септ

Продава се гарсониера в гр.Сопот, след ремонт

20401 €

гр. Сопот 12 септ

Намалена цена! Продава се апартамент 60 кв.вм. гр. Сопот

21469 €

гр. Сопот 10 септ

ВИЛА 30 кв.м., панорама, град Сопот

6647 €

гр. Сопот 9 септ

ЕТАЖ ОТ КЪЩА 110 кв.м., град Сопот

ЕТАЖ ОТ КЪЩА 110 кв.м., град Сопот

Продажби » Етаж от къща

30166 €

гр. Сопот 7 септ

Продава се втори етаж от къща - санирана в гр.Сопот

27098 €

гр. Сопот 4 септ

Продава 3.4 дка маслодайна роза

Продава 3.4 дка маслодайна роза

Продажби » Земеделски имоти

4602 €

По договаряне

гр. Сопот 4 септ

Къща гр. Сопот

Къща гр. Сопот

Продажби » Къщи, вили

179000 €

По договаряне

гр. Сопот 3 септ

Втори етаж+мезонет+гараж+двор в гр. Сопот

43460 €

гр. Сопот 3 септ

ТРИСТАЕН 90 кв.м., гр. Сопот, кв. Сарая

20963 €

гр. Сопот 2 септ

ПРОМО гр,Сопот Къща за гости Квартира нощувки

332 €

гр. Сопот 28 авг

Продавам лозе в гр. Сопот

Продавам лозе в гр. Сопот

Продажби » Земеделски имоти

2659 €

гр. Сопот 25 авг

Искаш ли да запазиш критериите за търсене? Запази търсенето Виж всички