• Валута:
  • лв.

Нови обяви

Намерени 4 обяви

Намерени 4 обяви

Твоята обява най-горе в списъка Виж как да промотираш

Вискозиметър

Вискозиметър

Електроника » Други

1500 лв.

По договаряне

гр. Провадия 7 ян

Захранващ кабел 2х0.75мм - 200м.

Захранващ кабел 2х0.75мм - 200м.

Електроника » Други

49.99 лв.

гр. Провадия 4 ян

ELERA безконтактен инфрачервен цифров LCD термометър

44 лв.

гр. Провадия 29 дек

SFP module 1.25Gbit, две влакна 20km SM 1310 nm

Сигурна доставка SFP module 1.25Gbit, две влакна 20km SM 1310 nm

Електроника » Други

7 лв.

гр. Провадия 19 дек

Искаш ли да запазиш критериите за търсене? Запази търсенето Виж всички