Навигиране до основното съдържание
Навигиране до долен колонтитул
Чат

Нотификации

Твоят профил

Добави обява
Тристаен апартамент в Лазур! 107467
Тристаен апартамент в Лазур! 107467
Тристаен апартамент в Лазур! 107467
Тристаен апартамент в Лазур! 107467
ПромотирайОбнови

Бизнес

Цена на кв.м: 2884.62

Тип апартамент: 3 - стаен

Квадратура: 104 кв.м

Година на строителство: 2004 г.

Строителство: Тухла

Етаж: 5-ти

Брой етажи на сградата: 6

Отопление: Електричество

Обзавеждане: Обзаведен

Състояние на сградата: Завършена

Преход: Без преход

Описание

Компания Х представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Лазур!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Лазур е от онези бургаски квартали, в които градът и морето живеят почти на един адрес. Морската градина е естествено продължение на ежедневието, а близостта до централната част на Бургас осигурява удобен достъп до магазини, училища, заведения, спортни зони и различни услуги.

Зеленината, спокойните улици и отличната инфраструктура превръщат района в предпочитано място за хора, които търсят престижна локация, без да се отказват от практичността на градския живот.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът е с обща площ от 104 кв.м, разпределени с усещане за простор и ясна връзка между отделните помещения.

Входното антре отвежда към светъл и просторен хол с кухненски бокс, оформящ основната зона за хранене, разговори и почивка. Двете самостоятелни спални предлагат лично пространство и спокойствие, подходящи за семейство, гости или обособяване на работен кабинет.

Банята с тоалетна е удобно разположена, а терасата добавя открито продължение към жилището и място за кратка пауза над градския ритъм.

СЪСТОЯНИЕ: Жилището се предлага луксозно обзаведено, с интериор, в който елегантната визия е съчетана с удобство за ежедневна употреба. Мебелите, цветовете и декоративните акценти са подбрани като части от една обща концепция, без пространството да изглежда претрупано.

Апартаментът е напълно завършен и подготвен за непосредствено нанасяне. Не са необходими допълнителни ремонти или значителни инвестиции, а единствено личните вещи, с които новите собственици ще му придадат своя характер.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 107467
ID: 148622790

Контакт с продавача

X NVD Company

В OLX от февруари 2015 г.

Последно онлайн днес в 17:09 ч.

xxx xxx xxx

Добавена 22 юли 2026 г.

Тристаен апартамент в Лазур! 107467

586749 лв. / 300000 €

ЕКС НВД ООД

Потребител

Локация

Location

гр. Бургас, Лазур

Област Бургас

Свали приложението на OLX за твоя телефон!