Частна
Купе: Седан
Евростандарт: Евро 6
Скоростна кутия: Автоматична
Година на производство: 2021 г.
Пробег: 91000 км.
Мощност (к.с): 500
Тип превозно средство: с пробег
Внос от: Франция
Брой врати: 4/5
Боядисване: леки следи от употреба
Техническо състояние: Не е удрян
Марка: Tesla
Комфорт: Климатик, Климат контрол, Круиз контрол, Електрически пакет, Електрически стъкла, Електронно регулиране на седалката, Предна камера, Отопление на седалките, Подгряване на огледала, Кожен салон, Бордови компютър, Парктроник, Серво управление, Сензор за дъжд, Камера за задно виждане, Покрив с панорамна гледка, Памет на седалката, Датчик, Старт с бутон
Мултимедия: Bluetooth, Система навигации GPS, Радио, Субуфер, USB
Други: 4x4, ABS, Аirbags
Описание
европейска с оставаща гаранция на батерията и двигателите още 4 години и 5 месеца така че няма риск за Вас каквото и да да стане следващите години . Колата е фейслифт с матрични LED фарове , термопомпа за икономия през студеното време, съклопакетни двойни прозорци , електически багажник, FSD пълен автопилот пакет които струва само той още 7500 евро.
Колата е много стегната понеже не е карана в България.
Колата НЯМА катастрофа и да е " съжевявана" и няма потенциална опасност от самозапалване както е при ударени тесли с които се напълни пазара напоследък !
Към колата има и зарядно и кабели както и оригиналния триъгълник и аптечка от тесла както и оригиналната флашка на тесла на която се записва от " охранителния" режим през камерите на теслата.
Колата върви на ужас ако не сте карали такава няма да повярвате ; ) хехе
Обслужена е напълно : сменени масла ролки и ремъци . . . . майтап ; ) сменени са само 2та филтъра на купето с нови на Bosch с активиран въглен и антибактериална защите така че единственото обслужване нужно е направено : )
Колата очаква новият си щастлив собственик да я кара със здраве !
Весел и спорен ден !
Контакт с продавача
xxx xxx xxx
Tesla Model 3 Long Range Dual Motor 4x4 matrix LED термопомпа
52000 лв.
Потребител
Локация