Описание
Висока мощност и бързо изпичане - Лампа за нокти Sun T5 Max има 220W супер висока мощност и 57 равномерно разпределени лампи, а животът им е до 50 000 часа. Лампата за нокти приема двоен източник на светлина, LED uv365nm+405nm, който може да втвърди лака за нокти по-бързо. Може да изпече гел за нокти, светодиодни гелове, гел за изграждане на нокти, гел за скулптура за нокти, лепило за скъпоценни камъни, шеллак и друга употреба на гел, като ви предоставя различни видове гел по ваше желание.
4 предварителни настройки на таймера и режим на ниска термична защита - Сушилнята за нокти има четири режима, а именно 10s, 30s, 60s и 99s с LCD дисплей, които могат да се използват в зависимост от времето, необходимо за използване на различни гел лакове. Режимът на ниска топлина 99s може да се грижи по-добре за вашите чувствителни нокти.
Автоматична индукционна защита от прегряване - Когато температурата е твърде висока, изходната мощност автоматично се намалява, за да предпази ръцете ви. Автоматично ще намали усещането за парене и ще предпази ръцете ви от потъмняване или прегряване.
Страхотен дизайн и функционалност - UV LED лампата има инфрачервен автоматичен сензор, който може автоматично да включва лампата без многократно натискане на клавиши. Лампата за нокти има подвижно дъно и голямо пространство. Ако искате да я използвате на пръстите на краката си, можете да махнете дъното и.
Перфектният подарък - Симулира слънчева светлина и няма да навреди на очите ви или да потъмнеят ръцете ви при бързо втвърдяване на ноктите. Идеална за подарък, можете да я подарите на вашите добри приятели като подарък за рожден ден или друг повод.