Навигиране до основното съдържание
Чат

Нотификации

Добави обява
Продава се парцел близо до морето с площ 250 м2 в Аспровалта
Продава се парцел близо до морето с площ 250 м2 в Аспровалта
Продава се парцел близо до морето с площ 250 м2 в Аспровалта
ПромотирайОбнови

Бизнес

Държава: Гърция

Описание

Продава се парцел близо до морето с площ 250 м2 в Аспровалта


Намира се на около 150 м от плажа в района Ай Янис в курортно селище Аспровалта, Северна Гърция.

Парцелът е в регулация и се състои от 250 м2 с коефициент на застрояване 0.4, т.е. може да се застрои около 100 м2, като в тази площ не се включват площите на терасите и полусутерена.

Селището е с добра локация, намира се само на 300 км от София в Северна Гърция, на 80 км от град Солун, Кавала, Серес, Света Гора, 70 км от град Драма и Филипи, 60 км от Стагира, пещера Алистрати, 35 км от минералните извори на Аполония, 30 км от Амфиполи. Достъпът до градовете Солун, Кавала, Серес и Драма е подсигурен с автобуси през около час. Бърз и удобен достъп до тези градове има и чрез автомагистрала Егнатия одос. Кварталът е с добре уредена инфраструктура. В района има банки, полиция, училища, поща, супермаркети, много ресторанти, рибни таверни, заведения за развлечение и др.

Мекият средиземноморски климат е идеално съчетан с прохладността от планината в съседство. Това гарантира слънчевата прегръдка на туристите на плажа през деня и освежаващият полъх на планинският вятър вечер. Населеното място е характерно със своята тишина и спокойствие, както и с успокояващите зелени пейзажи и живописни гледки на морето и планината. Отличителен белег на околността са маслиновите горички, които радват окото със своите разлистени корони.

В рaйoна имa чаcтни вили и къщи зa гοсти.
Плажната ивица на Аспровалта се отличава с уникална красота и кристално чиста вода.

Код на обявата #425

ОТЛИЧНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!

GSM: 08******88

ЦЕНА 35 000 ЕВРО
ID: 136536884

Контакт с продавача

Христова

В OLX от септември 2018 г.

Последно онлайн вчера в 16:32 ч.

xxx xxx xxx

Добавена 27 юни 2025 г.

Продава се парцел близо до морето с площ 250 м2 в Аспровалта

35000 €

Имоти в Гърция

Потребител

Локация

Location

гр. София, Зона Б-18

Област София-град

За този потребител

Свали приложението на OLX за твоя телефон!