Перфоратор Dewalt DCH133NT/18V
Перфоратор Dewalt DCH133NT/18V
Перфоратор Dewalt DCH133NT/18V
Перфоратор Dewalt DCH133NT/18V
Перфоратор Dewalt DCH133NT/18V
Перфоратор Dewalt DCH133NT/18V
ПромотирайОбнови
Бизнес
Доставката се поема от: купувача
Състояние: ново
Тип: професионални
Описание
Перфоратор акумулаторен DeWALT DCH133NT SDS-plus 18V Li-Ion, 2.6J
Характеристики:
- Идеален за пробиване в бетон, тухла и зидария до 26 мм 18 V Li-Ion батерия
Технически данни:
- Марка: DeWALT
- Модел: DCH133N-XJ
- Вид батерия: Li-ion
- Захват: SDS-plus
- Акум. батерия - напрежение: 18 V
- Обороти без товар: 0-1550 мин-1
- Честота на удара: 0-5680 мин-1
- Сила на удара: 2.6 J
- Максимум в бетон: 26 мм
- Максимум в дърво: 30 мм
- Максимум в метал: 13 мм