Монитор LG 27UL550-W - 27 инча, IPS матрица
ПромотирайОбнови
Частна
Доставката се поема от: купувача
Състояние: използвано
Тип матрица/подсветка: LED
Размер на екрана (inch): 25-27.9"
Честота на опресняване (Hz): До 70 Hz
Описание
---
ОБЩИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Големина на екрана 27"
Вид на панела IPS
Формат 16:9
Резолюция 3840 x 2160
Яркост (cd/m²) 300cd/m² (Typ.) 250cd/m² (Min.)
Контрастно съотношение (оригинално) 1000:1 (Typ.) 700:1 (Min.)
Време за реакция (GTG) 5ms (GtG at Faster)
Зрителен ъгъл (контрастно съотношение≥10) 178º(R/L), 178º(U/D)
ВХОДОВЕ/ИЗХОДИ
D-Sub HeDVI-D Не
HDMI Да (2бр., 2.0)
DisplayPort Да (1бр., 1.4)
Thunderbolt He
USB type-C Не
Линеен аудиоизход He
Изход за слушалки Да
USB Upstream Port He
USB Downstream Port He
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ
Тип He
МОЩНОСТ
Тип External Power (Adapter)
Вход 100-240Vac, 50/60Hz
Нормален режим вкл. (станд.)
Power Consumption (Typ.): 39W, (Max.): 41W
Енергоспестяващ/спящ режим (макс.) Under 0.5W
DC изкл. (макс.) Under 0.3W
ЧЕСТОТА
DisplayPort/ Хор. честота 56~61Hz
HDMI / Верт. честота 56~61Hz
HDMI/DisplayPort FreeSync
Честота Basic : 48~60Hz / Extended : 40~60Hz
OSD
Брой 18
СПЕЦИАЛНА ФУНКЦИЯ
sRGB Да
HDCP 2.2 (HDMI, DisplayPort)
Flicker Safe (Защита от трептене) Да
Black Stabilizer (Стабилизатор на черното) Да
Режим за игри Да (DAS, FPS, RTS)
Режим за кино Да
PIP He
PBP He
MaxxAudio He
Dual control Да
HDR Да (HDR 10, HDR Effect)
Режим на четене Да
Супер резолюция + Да
FreeSync RADEON FreeSync™
Crosshair He1ms Motion Blur Reduction He
On Screen Control Да
Режим на изображения (Non HDR Contents) --> Custom,
Vivid ,HDR Effect, Reader, Cinema, FPS, RTS,Color Weakness, EBU, REC709, SMPTE-C
(HDR Contents) --> Custom, Vivid, Standard, Cinema, FPS, RTS
СТОЙКА
Сваляща се основа Да
Накланяне (ъгъл) Да ( -5 ~ +15º )
Завъртане (ъгъл) Да (Pivot)Височина (диапазон) Да (0 ~ 110 mm)
РАЗМЕРИ(Ш*B*Д, MM)
Комплект (със стойка) 622,6 x 572,2 x 230,0 mm (нагоре) 622,6 x 462,2 x 230,0 mm (надолу)
Комплект (без стойка) 622,6 x 371,0 x 42,3 mm
Кутия 704 x 518 x 192 mm
Размер при стенен монтаж (mm) 100 x 100 mm