1.Вертикални профили за ограда:
Металните профили за ограда са добър вариант и естетически добро решение за вашата градина. Предлагаме на българския пазар следните дебелини и цветове:
Еднолицеви метални профили с дебелина на ламарината 0,4 мм
Еднолицеви метални профили с дебелина на ламарината 0,45 мм
Двулицеви метални профили с дебелина на ламарината 0,5 мм
Ламарината, която се използва за този вид е профилирана и има релефна структура. Цветовата гама може да включва цветове от РАЛ каталог , дървесни мотиви, гранит, серия Хай-Мат , серия БГ Мат.
Ширината на един профил е 11,5 см. Размерите на профилите за ограда започват от 0,4 м височина, нарастват през 10 см и достигат на размер до 3 м височина на профил.
2. Декоративни хоризонтални щори за ограда:
Един съвременен изглед и идея за ограда са декоративните ламели за ограда.
Щорите за хоризонтална ограда са изработени от гладка поцинкована ламарина СТ18, която е обработена срещу корозия с грунд и покрита с релефна ПВЦ боя. Щорите за ограда се състоят от декоративни ламели, вертикални и хоризонтални “П” профили, поддържащи профили за гърба на оградата и нитове. Комбинирани и монтирани заедно , те изграждат оградното пано. Височината на един ламел е 10 см, широчината на ламела може да достигне до 3 м.
Предлагаме на българския пазар следните дебелини и цветове ламели за ограда:
Еднолицеви хоризонтални ламели с дебелина на ламарината 0,4 мм
Еднолицеви хоризонтални ламели с дебелина на ламарината 0,45 мм
Двулицеви метални ламели с дебелина на ламарината 0,5 мм
Цветовата гама може да включва цветове от РАЛ каталог , различни дървесни мотиви, гранит, серия Хай-Мат , серия БГ Мат.