Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Авточасти, аксесоари, гуми и джанти
  3. Аксесоари
  4. Аксесоари - Област Кюстендил
  5. Аксесоари - Дупница
М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
Добавена 23 януари 2023 г.

М капаци за огледала БМВ E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88

90 лв

ПромотирайОбнови
  • Частна

Описание

Чисто нови капаци за огледала.
М 3 визия
Цвят: Черен лак
Пасват идеално
Цената е за комплект
Стават за следните модели:
E90 E91 E92 E93 E81 E87 E82 E88
Имам и карбонови вече 100лв
ID: 130306754

Контакт с продавача

xxx xxx xxx

Потребител

Локация

Свали приложението на OLX за твоя телефон!