Навигиране до основното съдържание
Чат

Нотификации

Добави обява
комбо усилвател за електрическа китара
комбо усилвател за електрическа китара
комбо усилвател за електрическа китара
ПромотирайОбнови

Частна

Доставката се поема от: продавача, лично предаване

Състояние: използвано

OLX Доставка

Описание

Технически характеристики:

4 модела усилватели

4 програмируеми памет слота

6 Smart FX ефекта (2 едновременно)

Синхронизиране на темпото с Tap Tempo

Триполосен еквалайзер: Bass, Mid, Treble

Контрол на дисторшън нивото (Drive)

Контрол на силата на звука на канала (Channel Volume)

Общ контрол на силата на звука (Master Volume)

Мощност: 15 W

8" говорител

Вграден тунер

1/4" китарен вход

1/4" изход за слушалки / директен изход

1/8" CD/MP3 вход

Вход за фут контролер FBV™ (FBV2, FBV Express MK2)

Размери: 216 x 381 x 406 мм

Тегло: 7.6 кг

Продавам поради причината, че спрях да свиря. Комбо усилвателят е в отлично състояние. Всичко работи, има вграден тунер и още много удобства.

Описание на продукта Комбо усилвател за електрическа китара Line6 Spider IV 15
От AC/DC до Slayer

Удобен, не тежък, надеждно и здраво сглобен 15-ватов китарен комбо усилвател Line 6 Spider IV 15 е подходящ както за начинаещ китарист, който още не е намерил „своя“ звук, така и за китарист, който обича плътното звучене на хамбъкери. Но веднага трябва да огорчим собствениците на китари с 3 сингъла — този комбо няма да им пасне, защото бучи при овърдрайв ефекти.

Line 6 Spider IV 15 има един чист канал и цели три вградени овърдрайв ефекта, както и възможност за включване на фут контролер, който лесно може да замени цял куфар педали. Все пак, феновете на класическия лампов овердрайв няма да са доволни — тук той се постига чрез въртене на копчето Gain и не звучи като истински лампов.

3-лентовият еквалайзер помага да намерите любимия си тембър, а 6 модулационни ефекта създават нужната атмосфера за вашите партии.

8-инчовият говорител се справя добре със звука както при ниска, така и при максимална сила, а мини-стерео входът позволява възпроизвеждане на музика от MP3/CD устройства. Има и 6.35 мм изход за слушалки, за да не плашите чувствителните съседи с тежка музика.

Вграден тунер
Тунерът се активира чрез продължително натискане на съответния бутон на панела на усилвателя и ви позволява да настроите китарата си в стандартен строй.
Индикаторите за усилване показват настройката:

Clean – звукът е значително по-нисък;

Crunch – звукът е малко по-нисък;

Metal – звукът е малко по-висок;

Insane – звукът е значително по-висок;

Crunch + Metal – точна настройка.

Noise Gate
Шумопотискаща система, която премахва свистене и шумове, активирана по подразбиране за всички модели освен Crunch. За да я активирате и за Crunch, натиснете и задръжте бутона за тунер, като едновременно завъртите SmartFX копчето в позиция Reverb. Това принудително включва Noise Gate.

Line 6 Spider IV 15 е добър избор за всеки начинаещ китарист, който обича да разтърсва тежки рифове.
ID: 143872052

Контакт с продавача

syrbualeksandr18

В OLX от януари 2025 г.

Последно онлайн 25 април 2025 г.

xxx xxx xxx

Добавена 24 юли 2025 г.

комбо усилвател за електрическа китара

199 лв.

По договаряне

Потребител

Локация

Свали приложението на OLX за твоя телефон!