Бизнес
Състояние: Ново
Тип: аналогова
Описание
Ауспуси и катализатори за автомобили
Заместители за катализатори
Резонатори тип пури
Евро1 90
Евро4 190
Евро5 200
Евро 3 180
Заместители за катализатори
Резонатори тип пури
Евро1 90
Евро4 190
Евро5 200
Евро 3 180
ID: 106971333
Контакт с продавача
xxx xxx xxx
Добавена 18 март 2026 г.
Катализатори е1 е3 е4 е5
130 лв. / 66.47 €
Потребител
Локация
Фирма “ПЕЛА” ЕООД е производител на висококачествени ауспуси за масовите марки и модели автомобили .Фирмата притежава своя регистрирана търговска марка PELA®.
Високото качество на произвежданите продукти се гарантира от висококачествените суровини и материали, които се използват в отделните етапи на производствения процес и висококвалифицираният екип от професионалисти, които притежават дългогодишен опит в производството. Производствената дейност на компанията е съсредоточена в гр. Тетевен и близкото до него село Градежница. Заводът, в който е разположено основното производство се простира на площ от 20000м, а дейността на фирмата е организирана в производствено хале изцяло оборудвано за съответната дейност със застроена площ от 3000 кв. м.
Производственият капацитет на завода с моментните производствени мощности и персонал е 1500бр./месечно в зависимост от асортимента на произвежданите изделия и разполага със складова база в гр. София, намираща се на адрес ул. Житница №23.
В процеса на разработване и производство на различните видове ауспуси, фирма “ПЕЛА” се придържа стриктно към изискването за покриване на нормите за изпускателните системи наложени от производителите на съответните марки автомобили и произведените ауспуси отговарят напълно на оригиналните прототипи.
В процеса на производство на нашите продукти се използват материали внос от ЕС с високо качество отговарящи на изискванията на съответните сертифициращи органи.
Влаганите материали във съответните модели ауспухови системи са строго съобразени и успешно конкурират по-скъпите вносни продукти на известните в тази област фирми производители. Това осигурява и гарантира дълъг живот , ефективност и ниско ниво на шума на продуктите с марка PELA®.
Специфичното запечатване,което сме разработили дава здравина и издръжливост на нашите изделия над обичайната спрямо другите производители.
В производствената програма на фирмата, основно са застъпени ауспуси за масовите марки и модели автомобили: AUDI, BMW ,CITROEN, FIAT, FORD, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VOLKSWAGEN, както и за HONDA, ROVER, LADA, MAZDA, MERCEDES, NISAN, SKODA, ТOYOTA и други марки автомобили. Производството на фирмата е ориентирано към максимално покриване на автомобилния парк в България.Ежегодно се усвоява производството на нови модели ауспуси за различни марки автомобили.
Фирмата предлага богата гама от заместители на катализатори /универсали / и универсални корпуси за ауспуси, предназначени за сервизна дейност, с различна форма (кръг или овал), със съответна дължина на корпуса и диаметри на вътрешните тръби от 38мм до 50мм , като в процес на разработка са и такива с диаметри на тръбите до 60 мм .Фирмата също така е в състояние да изпълнява и малки серии от корпуси по индивидуална поръчка на клиента. Като съпътстващи продукти се предлагат и различни преходници и сглобки използвани в ауспуховите системи.
Екипът на фирма „ПЕЛА” е отворен и за предложения и от страна на всеки партньор , защото нашите клиенти са и Ваши клиенти !!! Ние сме екип от професионалисти, които вече 10 години участват в производството и търговията на ауспухови системи за България!
Покупките от фирми са защитени от законите за правата на напотребителя.
В зависимост от артикулите, които купуваш, или услугите, които наемаш, това означава, че имаш определени права, свързани с връщане, гаранции и др.
При наемането на услуга или закупуването на артикул от OLX участват няколко страни. Всяка от тях има следните отговорности:
- OLX носи отговорност за предоставянето на онлайн услуги, например акаунт в OLX, публикуване и промотиране на обяви и други услуги, описани в нашите Общи условия.
- Фирмите продавачи са отговорни за продажбата и изпращането на точния артикул или предоставянето на точната услуга, описана в обявата им. Това включва осигуряването на гаранция, възможност за връщане, както и други права на потребителите.
- Нашият партньор за доставки отговаря за доставянето на артикулите съгласно описанието в техните Общи условия. Ако избереш да използваш тази услуга, OLX няма да участва или да отговаря за доставката.
За да предявиш и упражниш своите потребителски права, моля, свържи се директно с продавача.
В помощта на сайта ще намериш подробна информация относно правата на потребителите в OLX.