Кафемашина PHILIPS LatteGo EP3241/50
ПромотирайОбнови
Бизнес
Доставката се поема от: лично предаване
Състояние: използвано
Описание
Сензорен дисплей
Черен гланц
LatteGo
5 напитки
Напитки Еспресо, Гореща вода, Капучино, Кафе, Лате макиато, Американо
- Опция за мляно кафе: Да
- Двойна чаша: Да
- Капацитет на каната за мляко: 0,26 л
- Капацитет на съда за отпадъци: 12 чаши
- Честота 50 Hz
- Макс. височина на чашата 150 мм
- Напрежение 230 V
- Цвят и покритие: Черно, Черен гланц
- Дължина на кабела: 100 см
-Съвместимост на филтъра AquaClean
- Контейнер за отпадъци: Достъп отпред
- Воден резервоар: Достъп отпред
- Тегло на продукта: 8 кг
- Размери на продукта: 247x366x434 мм
- Вместимост за кафе на зърна: 275 гр
- Обем на воден резервоар: 1,8 л
- Налягане на помпата: 15 бара
Запазва аромата на зърната кафе
Система за мляко LatteGo
Почистване на частите в съдомиялна
Подвижен блок за приготвяне
Филтър AquaClean
100% керамични мелачки