JBL CSX-1400BP Bass Box – 1400W
ПромотирайОбнови
Частна
Доставката се поема от: купувача
Състояние: използвано
Захранване: Мрежово
OLX Доставка
Описание
Бас касата е в перфектно състояние, без забележки.
Много добър и силен бас, свири отлично.
Характеристики:
Бас кутия тип Band Pass
12-инчов (30 см) събуфер
Акрилен прозорец
Оранжево LED осветление
Максимална мощност: 1400W
RMS мощност: 350W
Честотна лента: 45Hz – 130Hz
Чувствителност: 93dB
Размери: 475мм x 412мм x 390мм
Подходяща за силен и качествен бас в автомобила.
реф№8202
ID: 147938400
Контакт с продавача
presko230
В OLX от май 2025 г.