Навигиране до основното съдържание
Навигиране до долен колонтитул
Чат

Нотификации

Твоят профил

Добави обява
Естествена коса
ПромотирайОбнови

Частна

Състояние: използвано

Цвят: Кафяв

OLX Доставка

Описание

Първоначално косата е била с дължина 65 см, но при поставянето е била леко скъсена. В момента дължината е около 58 см.

Общо са 62 кичура с лепенки (Tape Extensions) и приблизително 150 г 100% естествена човешка коса.

Екстеншъните са носени само веднъж за около 6 седмици и са в много добро състояние.

Използвала съм различни видове екстеншъни и мога да кажа, че качеството на тази коса наистина ме впечатли. Дори след носенето косата изглежда много добре – дължините и краищата са запазени и поддържани, а косата е приятна и мека на допир.

За съжаление не мога да посоча точното наименование на цвета. Косата е в няколко хармонично съчетани руси нюанса, които се преливат много добре с естествената коса. Различните тонове създават естествен и жив рус цвят.

Малка част от кичурите вече са с нови лепенки и са готови за поставяне. При повечето трябва първо да се отстранят остатъците от старите лепенки и след това да се поставят нови.

Важно: Както при всички екстеншъни от естествена коса, правилната и редовна грижа е много важна, за да остане косата красива, мека и гладка за по-дълго време. Препоръчително е да се използват подходящи продукти за поддръжка на екстеншъни.

Детайли:

Марка: EXEN HAIR
100% естествена човешка коса
Около 150 г
62 Tape кичура
Текуща дължина: около 58 см
Първоначална дължина: 65 см
Различни руси нюанси
Носени веднъж за около 6 седмици
Част от кичурите са с нови лепенки
Подходящи за поставяне на нови лепенки и повторна употреба

Цена: 235 € с възможност за договаряне.
ID: 148894054

Контакт с продавача

Teod

В OLX от август 2026 г.

Последно онлайн днес в 13:35 ч.

xxx xxx xxx

Добавена днес в 13:37 ч.

Естествена коса

235 €

Потребител

Локация

  • Google Play
  • App Store

Свали приложението на OLX за твоя телефон!