Навигиране до основното съдържание
Чат

Нотификации

Добави обява
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
”Деси” 2-стаен ап. в широк център
ПромотирайОбнови

Бизнес

Описание

Цената на вечер е за минимум 3 нощувки! За 2 вечери - общо 190 лв!
За свободни дати проверете на този линк: www.varna-shortrent.com/properties/varnenchick93/
Нов апартамент в широк център на Варна. Близо до него има хранителни магазини, заведения за хранене, кафетерии, банки, аптеки, автобусни спирки... Състои се от дневна с разтегателен диван, спалня с двойно легло, балкон и баня+wc.
Вградената кухня в дневната е напълно заредена с всичко необходимо за приготвянето на любимата ви храна. Има телевизори в 2-те стаи.
Гранд Мол - 1,4 км;
Катедрален храм - 1,3 км;
Градски плаж - 3,5 км.

Условия при резервиране:
- Пушенето абсолютно забранено!
- Към общата цена за нощувки еднократно се добавят 35 лв за финално почистване и смяна на спално бельо!
- При настаняване ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се до/плаща цялата сума за резервацията в BGN (левове), ако не е предплатена по банков път.
- Настаняване: след 15:00, напускане: до 11:00. Възможно е по-ранно настаняване (след 9:30) при наличност. Изисква се запитване.
- Не се дава за празненства и партита, почасово или почасова работа, която изисква посещението целодневно или денонощно на различни хора (освен поименно споменатите в резервацията) в жилищната сграда и апартамента.
- Тихи часове: От понеделник до петък - от 22 часа до 9 часа. Събота и неделя - от 23 часа дo 10 часа.
- - Не се толерира силен шум, пушене, хвърляне на боклуци и угарки в общите части на сградата (стълбище, вход, коридори, асансьор, през прозореца и др.).
- При окончателно напускане на наетото жилище, ключът се оставя на място, уточнено предварително със собственика/управителя или се предава лично на него или на почистващия персонал.
- Изисква се 30% невъзвръщаем депозит от цялата сума като гаранция за гостите, че жилището е резервирано за тях и като обезщетение за блокираните дати, ако откажат резервацията. Ако гост анулира резервация, депозитът не се възстановява.
- Собственикът/управителят на апартамента може да върне капарото по всяко време при неочакван наложителен ремонт на наетото жилище или при неволно дублиране на резервацията, ако не може да се осигури друг подобен апартамент.
- В случай на забележка от съседи и/или полиция или при констатация на собственика/управителя на апартамента за нарушение на горепосочените правила, или какавото и да е асоциялно поведение, нощувките се прекратяват незабавно без право на никаква компенсация, независимо от периода, за който е нает.
- Нито „Ес Джи Естейтс” нито собственикът на апартамента могат да бъдат подведени под отговорност поради каквито и да били директни или индиректни щети, които могат да възникнат в резултат на използването на апартамента от госта, включително, но не само до повреди на лични вещи, загуби поради пожар, нараняване или други инциденти.
ID: 121826298

Контакт с продавача

Теодор Русев

В OLX от май 2011 г.

Последно онлайн 24 април 2025 г.

xxx xxx xxx

Добавена 12 април 2025 г.

”Деси” 2-стаен ап. в широк център

80 лв.

Потребител

Локация

За този потребител

Свали приложението на OLX за твоя телефон!