DC предпазител за соларни системи 600-1200V/16A,20A,25А32A,40A,50A,63А
ПромотирайОбнови
Бизнес
Доставката се поема от: купувача, лично предаване
Състояние: ново
OLX Доставка
Описание
solarendom.com
Цена на едро за колчества от 20бр.- попитайте за оферта
Здравейте,
Издаваме фактура по ЗДДС.
Продуктите са налични на склад и ще бъдат изпратени след направена поръчка.
Сертификати и стандарти:
TUV,CE,CB,RoHS, IEC60947-2 и GB/T14048.2
2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ!
РАЗПОЛАГАМЕ с:
Двуполюсни 600vdc 2P- 16А,20А,25А,32A,40A,50A и 63A - Цена 19. 95 лв за брой
Триполюсни 900vdc 3P - 16A и 32A- Цена 29.95 лв за брой
Четери полюсни 1200vdc 4P- 20A,25A,32A и 40A- Цена 39.95 лв за брой
Техническа Спецификация:
Номинално работно напрежение Ue-600V DC
Ток на рамката 63А
Номинално изолационно напрежение 600V/900V/1200V
Номинално издържано импулсно напрежение Uimp 6kV
Тип изключване Термомагнитен
Номинален максимален капацитет на прекъсване при късо съединение Icu 6kA
Номинален капацитет за прекъсване при късо съединение Ics 6kA
Електрически живот Действително > 1500 цикъла
Стандартен 300 цикъла
Механичен живот >10000 цикъла
Категория на пренапрежението III
Степен на замърсяване 3
Защита от проникване IP40; Порт за окабеляване IP20
Относителна влажност ≤ 95 %
Вибрация съгл. към IEC60068-2-6
Шокове съгл. към IEC60068-2-27
Капацитет на терминала 2,5~35 мм
Момент на затягане на клемите 2,0~3,5 Nm
Температура на околната среда -30°C~70°C
Температура на съхранение -40°C~85°C
Метод на инсталиране DIN
РАЗМЕРИ:
Ширина: 72 мм
Височина: 87,5 мм
Дълбочина: 81 мм
ОПИСАНИЕ:
Миниатюрен прекъсвач (MCB) е автоматично работещ електрически превключвател, използван за защита на електрически вериги с ниско напрежение от повреда, причинена от свръх ток от претоварване или късо съединение. MCB обикновено се оценяват на ток до 125 A, нямат регулируеми характеристики на задействане и могат да бъдат термични или термично-магнитни при работа.
ID: 136781790
Контакт с продавача
www.solarendom.com
В OLX от септември 2012 г.
xxx xxx xxx