Навигиране до основното съдържание
Чат

Нотификации

Добави обява
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
Автомобили и джипове
ПромотирайОбнови

Частна

Купе: Комби

Евростандарт: Евро 5

Модел: Avensis

Двигател: Дизел

Скоростна кутия: Ръчна

Година на производство: 2009 г.

Пробег: 241500 км.

Мощност (к.с): 150

Тип превозно средство: с пробег

Внос от: Друго

Комфорт: Климатик, Климат контрол, Круиз контрол, Електрически пакет, Електрически стъкла, Серво управление, Сензор за дъжд, Камера за задно виждане

Мултимедия: Android Auto, Bluetooth

Други: ABS, Аirbags

Описание

UPDATE: Предлаганият автомобил вече е с български регистрационен номер .
Предлагаме на Вашето внимание изключително здрав и благонадежден семеен автомобил перфектен за дълги пътувания
Продаваме колата си, която карахме в Швеция и от която сме много доволни, но решихме да се разделим с нея, за да си вземем нещо по-ново. Ценителите на японски автомобили знаят, че това са коли, които никога не изневеряват стабилни, здрави и корави, затова и не мислим, че нашата Тойота има нужда от много реклама. Но за да не сте в неведение все пак ще изброим някои факти за нея.
 Техническо състояние:
 Този дизелов двигател тип Т27, с ръчна скоростна кутия с 6 скорости ще ви предостави приятно и спокойно пътуване, независимо от разстоянието. За справка автомобилът е докаран на собствен ход от Швеция до България без абсолютно никакви проблеми;
 Колата е технически напълно изправна и всичко по нея работи безупречно, като доказателство за това е наскоро (юли 2025) преминатия успешно технически преглед.
 Изминатите километри са напълно реални, като те периодично са документирани в сервизната книжка на колата, откъдето е видима и пълната ѝ история;
 Автомобилът е поддържан старателно и редовно е сервисиран, при което последната смяна на масло и филтри е извършена на 236 739 км.
 Допълнителни екстри:
Освен със стандартните за модела мулти-волан, автопилот, подгряване на седалки, двузонов климатроник, колата разполага още и с:
 Теглич
 Задължителните за тези географски ширини печка за бързо затопляне на двигател и купе, както и допълнителни външни LED светлини
 Релси за монтиране на допълнителен външен багажник
 Нови летни гуми с алуминиеви джанти
 Комплект от зимни гуми на 1 сезон отново върху алуминиеви джанти
 Допълнително вграден дисплей, съвместим с Android и iOS оперативни системи
 Допълнително инсталирана камера за задно виждане
Убедени сме, че новите ѝ собственици няма да бъдат разочаровани от нашата Тойота и че тя ще им служи вярно и безотказно още дълги години.
* Коментар в цената е възможен единствено на място.
ID: 145392667

Контакт с продавача

Facebook connected icon

Иван

В OLX от февруари 2013 г.

Последно онлайн 15 септември 2025 г.

xxx xxx xxx

Добавена 15 септември 2025 г.

Автомобили и джипове

12500 лв.

Потребител

Локация

Свали приложението на OLX за твоя телефон!