Частна
Купе: Комби
Евростандарт: Евро 6
Модел: A4
Двигател: Дизел
Скоростна кутия: Автоматична
Година на производство: 2018 г.
Пробег: 180200 км.
Мощност (к.с): 163
Тип превозно средство: с пробег
Условия за продажба: в брой
Внос от: Друго
Брой врати: 4/5
Брой места: 2-5
Цвят: черен
Боядисване: леки следи от употреба
Техническо състояние: В движение, технически изправен
Комфорт: Климатик, Климат контрол, Круиз контрол, Електрически пакет, Електрически стъкла, Електронно регулиране на седалката, Отопление на седалките, Подгряване на огледала, Люк, Бордови компютър, Парктроник, Серво управление, Сензор за дъжд, Камера за задно виждане, Покрив с панорамна гледка, Датчик, Старт с бутон, Подгряване на волана, Тониране на стъкла
Мултимедия: Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Система навигации GPS, Радио, USB
Други: 4x4, ABS, Аirbags
Описание
На 180 000 обслужена изцяло скоростна кутия(масла, филтри, гарнитури), масло на двигател+филтри, масло на заден диференциал. Почти нови дискове и накладки(предни и задни), сменени предни външни карета.
По-колата всичко работи и е изправно има леки външни забележки за годините си.
Екстри: Два ключа,Audi Connect платено за две години напред, разпознаване на пътни знаци,Audi MMI Navigation Plus,трафик асистент, придърпване на колана на предните, седалки Audi PreSense, дистроник, дигитално табло, смяна на скоростите от волана с пера F1, система за спускане под наклон, лайн асистант, мъртва зона, бленди против заслепяване на всички огледала,дясното огледало с функция бордюр,отопляеми дюзи на чистачките,автоматични чистачки, ел. багажник с виртуален педал за отваряне и затваряне и опция затваряне и заключване от вратата на багажника, заводска печка с дистанционно и управление от приложението, датчик за светлина, датчик за дъжд, би-ксенонови фарове, автоматични фарове,автоматични светлини(къси-дълги), допълнителен пакет за осветяване на дръжките,осветяване след паркиране ,подгрев на предните седалки, безжично зареждане на телефон , пълен кейлес на всички врати,комфорт функции, ел. прибиращи се огледала с подгрев, ел. теглич, който не е ползван, преден и заден парктроник и камера за заден ход, допълнителен напречен асистент при паркиране,страничен асистент,резервна гума(патерица),адблу резервоар 24 литра, компресор, комплект за смяна на гума, пожарогасител, аптечка, прегради в багажника, мрежа за домашни любимци, допълнително съм си монтирал Android Auto и CarPlay на стойност 200 евро, без скъсано или протрито по салона, единствено и само от мене е мита и чистена, нанокерамично покритие, може да пропускам нещо, но за повече инфо по телефона.
Летни гуми за още поне два сезона.
Имам и комплект оригинални джанти със зимни гуми на не повече от 5000 км NEXEN WG-Sport 2 DOT1924 продават се отделно или в договорка с цената на автомобила.
Два комплекта стелки гумени ProLine и текстилни оригинални.
Допълнително имам таванен багажник с релси, който се продават отделно.
Контакт с продавача
xxx xxx xxx
Audi A4 B9 Allroad
38725.43 лв. / 19800 €
По договаряне
Потребител
Локация