Навигиране до основното съдържание
Чат

Нотификации

Добави обява
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
Апартаменти Олимпия - Поморие
ПромотирайОбнови

Частна

Тип: Апартаменти

Капацитет на мястото: 4

Минимален престой: 5 нощи

Активности и развлечения: Близо до плажа

Удобства: Безплатен Wi-Fi, Подходящо за семейства, В близост до публичен транспорт

Удобства в стаята: Собствена баня, Климатик, Хавлиени кърпи, Гледка, Телевизор, Тераса / балкон, Кухненски бокс, Хладилник, Ютия, Пералня

OLX Доставка

Описание

Предлагам под наем за летния сезон два луксозни идентични тристайни апартамента в нова сграда, (построена през 2011 г.), всеки от по 100 кв.м. Сградата се намира в старата част на гр. Поморие, на самия морски бряг - на десетина метра от плажната ивица. В близост са разположени магазини, ресторанти, пазар за плодове и зеленчуци, платен паркинг. Центърът на града и автогарата се намират в непосредствена близост - на пет минути пеша. Калолечебният санаториум е на десет минути пеша от сградата, а на разстояние 1.5 км са разположени хипермаркети Билла и Лидл.

Единият апартамент е разположен на първи жилищен етаж, а другият - на трети жилищен етаж. Всеки от апартаментите разполага с по две спални, хол с кухненски блок, три климатика, баня и тоалетна, голям балкон, интернет и кабелна телевизия, микровълнова печка, електрически котлони, пералня, електрическа кана, хладилник, ютия и дъска за гладене. Всички стаи имат изглед към морето. Оборудването е абсолютно ново и съвременно. Всеки апартамент е с капацитет за четири персони. В сградата има асансьор.

Цената на апартаментите е за вечер и е в зависимост от сезона:

- Апартамент на първи жилищен етаж: от 01 Юни до 30 Юни - 150 лв. на вечер; от 01 Юли до 15 Юли - 180 лв. на вечер; от 16 Юли до 31 Август - 200 лв. на вечер; от 01 Септември до 30 Септември - 180 лв. на вечер.

- Апартамент на трети жилищен етаж: от 01 Юни до 30 Юни - 150 лв. на вечер; от 01 Юли до 15 Юли - 180 лв. на вечер; от 16 Юли до 31 Август - 200 лв. на вечер; от 01 Септември до 30 Септември - 180 лв. на вечер.

При желание за настаняване на пети човек се заплаща допълнително по 30 лв. на вечер. На всеки пет дни се извършва почистване и смяна на бельо. Не се допускат домашни любимци. За гостите пушачи са осигурени пепелници на балконите на двата апартамента.

Минимален престой 5 (пет) нощувки. За резервации и допълнителни въпроси, моля звънете или пишете!
ID: 143491609

Контакт с продавача

З.К.

В OLX от юни 2020 г.

Последно онлайн 10 май 2025 г.

xxx xxx xxx

Добавена 10 май 2025 г.

Апартаменти Олимпия - Поморие

200 лв.

Потребител

Локация

Свали приложението на OLX за твоя телефон!