Бизнес
Цена на кв.м: 1680
Тип апартамент: 2 - стаен
Квадратура: 61 кв.м
Година на строителство: 2025 г.
Строителство: Тухла
Етаж: 1-ви
Брой етажи на сградата: 6
Последен етаж
Отопление: Локално
Обзавеждане: Полуобзаведен
Състояние на сградата: Завършена
Преход: Без преход
Описание
ID 34121958
Цена: 102 480 евро
Населено място: Свети Влас
Стаи: 2
Обща площ: 61 кв.м
Етаж: Партер
Такса поддръжка: 12 евро/кв.м годишно
Степен на строителство: Акт 16 – януари 2026 г.
Схема на плащане: 2000 евро депозит, индивидуални условия
Предлагаме за продажба апартамент с една спалня, завършен „до ключ“.
Комплексът „Малката Воденица 2“ е уютен бутиков проект с 27 апартамента, включващи студиа, двустайни и тристайни жилища. Това разнообразие позволява избор на имот както за ваканционно ползване, така и за целогодишен живот.
Архитектурният стил е вдъхновен от Възраждането. В екстериора са използвани традиционни материали, декоративни еркери, издадени покривни линии и фини детайли, създаващи усещане за атмосфера от миналото — топла, уютна и автентична.
Само на няколко минути пеша от комплекса се намират всички ключови удобства на курортната зона Dinevi Resort: поддържани плажове, яхтено пристанище, бутици, ресторанти, кафенета, СПА центрове, салони за красота, амфитеатър и множество развлечения.
Комплексът е разположен в подножието на източната част на Стара планина. През района минава около 19-километрова екопътека, където се срещат редки растения, защитени животни и уникални птици, част от които включени в Червената книга. По маршрута има изворни чешми, зони за отдих, дървени навеси и малки каменни параклиси с изображения на православни светци.
„Малката Воденица 2“ успешно съчетава архитектурна идентичност, близост до природата и развит курортен район — идеално място за спокойствие, комфорт и пълноценна почивка.
Контакт с продавача
xxx xxx xxx

