Акумулаторен ударен винтоверт BLACK & DECKER BDCHD18K, 18 V
ПромотирайОбнови
Бизнес
Доставката се поема от: купувача
Състояние: ново
Тип: професионални
OLX Доставка
Описание
Гаранция: 2 години за физически лица, 1 година за фирми.
Батерия: Li-Ion
Напрежение на акумулатора: 18 V
Капацитет на акумулатора: 1.5 Ah
Въртящ момент : 40 Nm
Патронник: 1 – 10 mm
Диаметър на пробиване: стомана 10 mm; дърво 25 mm; бетон 10 mm
Обороти на празен ход: 0-1400 min-1
Брой скорости: 2
Тегло: 2.87 kg
ОКОМПЛЕКТОВКА:
Акумулаторна батерия 1.5 Ah- 1 брой
Зарядно устройство- 1 брой
Пластмасов куфар- 1 брой
ID: 147923277
Контакт с продавача
Боди Тулс ЕооД
В OLX от ноември 2024 г.
Последно онлайн вчера в 12:43 ч.
xxx xxx xxx
Добавена 08 май 2026 г.