+ 0 km 0

Обявата не е активна. Намери подобни обяви в Друга работа в гр. Бургас.

Предлагаме работа като офис мениджър и брокер на недвижими имоти

За новооткрит офис в централната част на Бургас на наш доверен и много коректен клиент с дългогодишен бизнес в недвижимите имоти търсим за постоянна и целогодишна работа ОФИС – МЕНИДЖЪР И БРОКЕР НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ.

Изисквания:
– Завършено средно специално или висше образование
– Опит на подобна позиция е предимство, за кандидати без опит, се осигурява обучение, нужна е добра мотивация
– Комуникативност, експедитивност и отговорно отношение
– Собствен автомобил, активен шофьор- кат. В

– Владеене на руски език – задължително, ползването на английски език е предимство.
– Нагласа за спазване на наложени фирмени стандарти за работа

Длъжностните задължения включват:
-Търсене и намиране на имоти за продажба или наем, заснемане, извършване на огледи с потенциални клиенти. Идентифициране на потенциални клиенти.
-Подготовка на обяви и документи, работа със съответните софтуерни продукти.
-Готовност за работа в офис на 4ч. или 8ч.

Работодателят предлага:
– Постоянна целогодишна заетост
– Атрактивно заплащане, ТД, СО съгласно КТ – в зависимост от опита и заетостта.

– Обучение и въвеждане в работата
– Професионална реализация в коректна и доказана фирма
– Позитивна среда и ангажираност към служителя
– Плаващо РВ и съответно РЗ + % от реализираните сделки.
  • Добавена в 13:25, 1 октомври 2020
  • Преглеждания:336
  • Номер на обявата: 122394676

Обяви на потребителя доби