2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Връбница 1
Добавена 13 април 2024 г.

Телекомуникационни полеви техници

Заплата

5500 - 7600 лв

Добавена

София, Връбница 1

Пълно работно време

Дистанционно интервю

TradesEmploy е водеща агенция за назначаване на работници в Ирландия. Нашата мисия е да свържем квалифицирани и мотивирани хора с водещи работодатели в страната, като създаваме взаимноизгодни връзки за дългосрочно трудово задоволство.

Работата е в ирландски компании и договорът е директно с ирландски работодатели.

Търсим опитни телекомуникационни полеви техници за работа в нашата компания.

Изисквания:

- Доказан опит от поне 2 години в работа с оптични влакнести кабели;

- Добро ниво на английски език;

- Категория B шофьорска книжка.

Отговорности:

- Извършване на проучвания и изграждане на мрежови задачи за доставка на хибридни влакна и оптични влакнести услуги към жилищни, бизнес и многодомови клиенти;

- Сътрудничество с обществеността, собственици на сгради и управителни дружества за осигуряване на необходимите разрешителни за извършване на работата;

- Проучване на нови места и изготвяне на съответната документация;

- Участие в проектирането и изграждането на мрежови инфраструктури;

- Сътрудничество с трети страни и обслужване на клиенти.

Предлагаме:

- Конкурентно заплащане в диапазона от 15 до 22 евро/час, в зависимост от опита;

- Дневни хранителни надбавки;

- Осигурено настаняване ;

- Обучение, осигурено от компанията;

- Възможности за професионален и личностен растеж.

Ако сте ентусиазирани и мотивирани професионалист, отличаващи се с внимателност към детайлите и логическо мислене, бихме се радвали

Моля, изпратете вашето CV с приложени сертификати за референция.

Област София-град

Област София-град, София, Връбница 1
ID: 135873423