2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Връбница 1
Добавена 14 април 2024 г.

Телекомуникационен монтажник на оптични кабели

Заплата

5500 - 7000 лв

Добавена

София, Връбница 1

Пълно работно време

Дистанционно интервю

TradesEmploy, водеща агенция за наемане на работници в Ирландия, търси опитни телекомуникационни монтажници на оптични кабели. Ако имате опит от поне 2 години и сте мотивирани професионалисти, ние предлагаме вълнуваща възможност за работа в ирландски компании.

Изисквания:

- Опит от поне 2 години в работа с оптични влакнести кабели.

- Добро ниво на английски език.

- Валидна шофьорска книжка, категория B.

Отговорности:

- Изпълнение на проучвания и монтажни задачи за доставка на оптични услуги към различни клиенти.

- Сътрудничество с обществеността и собственици на сгради за получаване на необходимите разрешителни за работа.

- Извършване на монтажни дейности на оптични кабели според зададените стандарти.

- Тестване на връзките и извършване на необходимите корекции.

- Спазване на процесите за качество на компанията и клиента.

Предлагаме:

- Конкурентно заплащане от 16,00 евро на час + допълнително заплащане

- Дневни хранителни надбавки.

- 40-часов работен седмичен график.

- 20 дни годишен отпуск.

- Осигурено настаняване.

- Обучение, предоставено от компанията.

- Възможности за професионален и личностен растеж.

Ако сте ентусиазирани и отговаряте на изискванията, моля изпратете своето CV с приложени сертификати за референция.

Област София-град

Област София-град, София, Връбница 1
ID: 135881886