2. Работа
  3. Сигурност, охрана
  4. Сигурност, охрана - Област София-град
  5. Сигурност, охрана - София
  6. Сигурност, охрана - Младост 4
Добавена 26 април 2024 г.

Техник - Слаботокови системи

Заплата

3000 - 3800 лв

Добавена

София, Младост 4

Нашият партньор е една от най-големите компании, която проектира и предоставя системи за сигурност и контрол. С разрастването на дейността им се разрастват и екипите им.

В тази връзка, търсим още един член за тяхното професионално семейство:

ТЕХНИК – СЛАБОТОКОВИ СИСТЕМИ

Отговорности:

  • Тества продуктите на системите за сигурност;

  • Извършва профилактика на слаботокови системи;

  • Осъществява техническа поддръжка и ремонтни дейности при необходимост;

  • Консултира и подпомага клиентите на компанията;

  • Превежда от Английски на Български менюта, инструкции, технически материали;

  • Води техническа кореспонденция с доставчиците на компанията.

Компанията предлага:

  • Дългосрочност и гарантирана коректност в трудовите отношенията;

  • Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие;

  • Конкурентно на пазара възнаграждение + бонуси;

  • Допълнително здравно осигуряване;

  • Ваучери за храна;

  • Мултиспорт карта.

Изисквания:

  • Опит с инсталация, настройка и поддържане на слаботокови системи;

  • Познания за архитектура/хардуер/софтуер за видеонаблюдение, СОТ, контрол на достъп;

  • Прецизност и оперативност в изпълнението на работните ангажименти;

  • Английски език на средно/високо ниво;

  • Мотивация за работа и желание за развитие;

  • Висше техническо образование е предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"Талънт Фактор" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3647 от 19.01.2024 г.

Област София-град

Област София-град, София, Младост 4
ID: 139025108