2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Младост 1
Добавена 18 април 2024 г.

Технически сътрудник – автомобилен сектор (отдел рекламации)

Заплата

2000 - 2500 лв

Добавена

София, Младост 1

Постоянна

Дистанционно интервю

Нашият клиент е компания, лидер в търговията и дистрибуцията на различни автомобилни части. През годините успява да изгради успешен работещ модел, който я отличава от останалите компании за авточасти. Поради увеличения обем на работа, търсим да присъединим към екипа:

Отговорности:

  • Приемане и обработване на рекламации;

  • Комуникация с клиенти и партньори (на български и английски език);

  • Управление на документи на електронен и хартиен носител;

  • Сътрудничество с други отдели и подпомагане цялостната дейност на компанията;

  • Участие в обучения за работа с диагностична апаратура.

Компанията предлага:

  • Трудов договор с пълни осигуровки;

  • Стандартно работно време;

  • Конкурентно възнаграждение и социални придобивки;

  • Възможност за професионално развитие и обучение;

  • Дългосрочна заетост и сигурност.

Изисквания:

  • Висше техническо образование;

  • Английски език - В2;

  • Висока компютърна грамотност – опит със софтуер за авточасти ще се счита за предимство;

  • Шофьорска книжка кат. B;

  • Способност за решаване на проблеми и аналитично мислене.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Област София-град

Област София-град, София, Младост 1
ID: 139690982