2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Варна
  5. Производство, строителство - Варна
  6. Производство, строителство - Лятно кино Тракия
Добавена 11 април 2024 г.

Технически ръководител за строителен обект

Заплата

2400 - 2800 лв

Добавена

Варна, Лятно кино Тракия

Строителна фирма търси да назначи технически ръководител на строителен обект на постоянен трудов договор.

Изисквания за позицията:Висше образование - бакалавър или магистър със специалност Строителство на сгради и съоръежния или аналогична.Компютърна грамотност - Autocad, MS Office, MS Porject.Шофьорска книжка.

Задължения:Запознава се с цялата проектна документация установява и съобщава за проблемни, неясни или конфликтни точки;Проверява количествени сметки за СМР, събира оферти и остойностява количествени сметки;Съставя план за организация и изпълнение на строителствот (ПОИС);Следи необходимостта от заявка и доставка на материали;Поддържа организирана строителната документацията свързана с конкретен обект във файлова структура.

Област Варна

Област Варна, Варна, Лятно кино Тракия
ID: 135390800