2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Плевен
  5. Производство, строителство - Плевен
  6. Производство, строителство - Идеален център
Добавена 05 април 2024 г.

Технически ръководител - строителен обект Монолит ООД-гр.Плевен

Добавена

Плевен, Идеален център

Описание

Технически ръководител - строителен обект

Изисквания:

• Опит по специалността, придобит в строителни обекти в България и/или чужбина е предимство.

• Завършено средно-специално или висше строително образование.

• Шофьорска книжка - категория B.

Основни отговорности: • Ръководи и координира строително-монтажни работи на обекти на фирмата. • Съставя актове за извършената дейност. • Извършва технологичен контрол на качеството на материалите, доставяни на обекта и контрол по спазването на технологичната последователност на строителството. • Спазване на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на строителната площадка. Ние предлагаме: • Адекватно възнаграждение, съответстващо на стандартите в Република България. • Всички аспекти относно начина на формиране на работната заплата, трудов договор, ползване на годишен платен отпуск, социално и здравно осигуряване, подробна длъжностна характеристика и др. ще бъдат дискутирани с одобрените за интервю кандидати, като по всеки от тези елементи ще бъде предоставена максимално подробна и изчерпателна информация преди подписване на трудовия договор, включително и в писмен вид.

• Разглеждането на кандидатурите ще се извърши под строга конфиденциалност. Ако Вие смятате, че имате нужната квалификация и опит, моля не се колебайте да се свържете с нас. Офис на фирмата: гр.Плевен, ул. "Д.Константинов" № 33. Лице за контакт: Веселка Кънчева тел.: 08******88

Област Плевен

Област Плевен, Плевен, Идеален център
ID: 138765937