2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Бенковски
Добавена 12 април 2024 г.

Търся МЕБЕЛЕН инженер-технолог

Заплата

3000 - 4000 лв

Добавена

София, Бенковски

Фирма,производител на мебели търси опитен специалист за позицията инженер-технолог-конструктор на мебели.
 Фирмата предлага много добри условия за работа при петдневна работна седмица и професионална реализация. Официално трудоустройство.

Задължения:
- По задание на клиент проектира необходимите мебели
- Изготвя документация
- Чертае разкрой за плочите - Подготвя списък обков.- Проследява изработката на мебели на производство и при нужда нанася корекции
- Следи за точността на изработваното изделие
- Работи в екип

Производството се намира в кв.Бенковски, София

Изисквания:
- Образование- средно или висше техническо
- Опит като проектант
-конструктор

  • Работи в F-Utils

Точност и коректност в работата
- Умение за работа в екип Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения моля изпратете автобиография.

Има опция и за дистанционна работа по договаряне, както и гъвкав график на работа...

Област София-град

Област София-град, София, Бенковски
ID: 131988263