2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Варна
  5. Друга работа - Златни пясъци
Добавена 10 април 2024 г.

Търсим работник поддръжка

Добавена

Златни пясъци

Апартаментен комплекс "Амфора палас", находящ се в КК "Златни пясъци"

Бихме желали да присъединим към нашия екип Работник Поддръжка

Основни задължения:

- Да извършва дейности по поддръжката на сградния фонд ,общи части и др;- Грижа за парка - поливане, подрязване на трева и храсти, в комплекса;

Изисквания:- Образование: средно;

- Опит и познания в общата техническа поддръжка на сгради

(електрически инсталации, ВиК);

- Енергичен и отговорен човек, организиран в работата си, способен да работи в екип;

- Лоялност;

Нашето предложение:- Заплата, осигуровки- Осигурен транспорт - Осигурена униформа;

Локация

Златни пясъци,

Област Варна

Област Варна, Златни пясъци
ID: 139595541