2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Варна
  5. Хотели, заведения, туризъм - Варна
  6. Хотели, заведения, туризъм - Централна поща
Добавена 26 април 2024 г.

Търсим помощник кухня

Заплата

1300 - 1500 лв

Добавена

Варна, Централна поща

Aladin foods се създава със страст към вкусната и качествена храна. Да се храниш навън е ежедневие и нашата мисия е да създадем най-чудесното преживяване на всеки гладен клиент. Растем стремително искаме и хората ни да растат заедно с нас. Ела да създадем Street food стандарта в България!

За да осигурим развитието и устойчивостта на веригата в гр.Варна търсим:

Помощник в кухня

Отговорности и задължения:

*Поддържане на лична и професионална хигиена.

*Спазване на фирмени стандарти в почистването.

*Правилно съхранение на стоката.

*Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.

Изисквания:

*Умение за работа в екип.

* Енергичност и организираност.

* Сериозно отношение към работата.

* Комуникативност и колегиално отношение.

* Мотивация за работа.

* Опитът на подобна позиция се счита за предимство.

От нас ще получите:

*Работа на трудов договор с Аладин Фуудс ООД.

*Обучение и споделяне на тайните от кухнята.

*Дългосрочно и коректно партньорство.

*Редовно заплащане.

*Възможност за финансово и кариерно развитие.

*Вкусно хапване на работното място.

Област Варна

Област Варна, Варна, Централна поща
ID: 138319180