2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област София-град
  5. Друга работа - София
  6. Друга работа - Младост 4
Добавена 05 април 2024 г.

Търсим монтажник ОВК инсталации

Заплата

1500 - 2500 лв

Добавена

София, Младост 4

Описание

ОТГОВОРНОСТИ :

Изграждане и поддръжка на отоплителни и газ-инсталации.

Ремонт и поддръжка на съществуващи ВиК инсталации.

Качествено изпълнение на възложените задачи.

ИЗИСКВАНИЯ :

 Умения за разчитане на чертежи • Завършено средно образование • Спазване на установено работно време • Спазване на добра етика и хигиена на труд на и около работното място • Организираност и ефективност в изпълнението на възложените задачи • Умения за работа в екип • Коректност и лоялност към фирмата

• Опит в изграждането на отоплитени инсталации - Счита се за предимство

Област София-град

Област София-град, София, Младост 4
ID: 134210946