2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - Център
Добавена 25 април 2024 г.

Търсим Консултант Продавачка в галерия и магазин за рамки и картини

Заплата

1200 - 1500 лв

Добавена

София, Център

Консултант Продавачка в галерия и магазин за рамки и картини в центъра.

Търсим сериозна, улегнала, приветлива, енергична и жизнена личност за постоянна работа в магазин за рамки и картини в центъра

Длъжността не е за ученици, студенти и временна заетост. Работата е постоянна и на пълен работен ден и половин ден в събота.

С предимство са кандидатите, които имат опит и препоръки в нашата професия!

Опит в продажбите и търговията. Комуникативни умения. Добре е да е работили са с касов апарат, фактури и пост терминал.

Естетическо чувство и елементарните познания за българското изкуство са предимство.

Кандидатът да има представа от линейни метри, квадратури и елементарни сметки и изчисления.

Отговорностите са:

- Представя, предлага и консултира клиентите на магазина при избора им на рамки и картини.

- Прави индивидуална сметка на клиентите в зависимост от техния избор на рамка.

- Аранжира, подрежда мострите и картините в магазина.

- Любезно отношение към клиенти и колеги.

- Ежедневно поддържане на изряден търговски вид и хигиена на работното място.

Изискванията са:

- Желание за работа и усвояване на нова приятна професия.

- Добра комуникативност.

- Организираност, честност, лоялност и позитивно отношение.

Възнаграждение:

- Твърдо възнаграждение + процент от оборота и платени осигуровки - средно 1200-1500лв.

След преминаване на въвеждащо обучение и първоначалния изпитателен срок.

Ако Вие смятате, че се доближавате до нашите изисквания, които сме описали – моля не се колебайте да кандидатствате по нашата обява.

Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички документи се разглеждат при строга конфиденциалност.

Област София-град

Област София-град, София, Център
ID: 131633856