2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Бургас
  5. Хотели, заведения, туризъм - Бургас
  6. Хотели, заведения, туризъм - Братя Миладинови
Добавена 13 май 2024 г.

Търсим дюнерджия/бургерист

Заплата

2800 - 3000 лв

Добавена

Бургас, Братя Миладинови

Aladin foods се създава със страст към вкусната и качествена храна. Да се храниш навън е ежедневие и нашата мисия е да създадем най-чудесното преживяване на всеки гладен клиент. Растем стремително искаме и хората ни да растат заедно с нас. Ела да създадем Street food стандарта в България!За да осигурим развитието и устойчивостта на веригата в гр.Бургас търсим:

ДЮНЕРДЖИЯ/БУРГЕРИСТ

Отговорности и задължения:

Приготвяне на дюнери и бургери

Поддържане на лична и професионална хигиена.

Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната.

Правилно съхранение на стоката.

Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.Изисквания:Умение за работа в екип.

Енергичност и организираност.

Сериозно отношение към работата.

Комуникативност и колегиално отношение.

Мотивация за работа.

Опитът на подобна позиция се счита за предимство.

От нас ще получите:

Работа на трудов договор с Аладин Фуудс ООД.

Обучение и споделяне на тайните от кухнята.

Дългосрочно и коректно партньорство.

Редовно заплащане.

Възможност за финансово и кариерно развитие.

Свободни места на Галерия Бургас.

Вкусно хапване на работното място.

Затова..# ако вие искате да променим стандартите за отговорност към храната заедно# aко харесвате да обслужвате клиенти и да ги карате да се чувстват специални# aко сте почтени, отговорни и дисциплинирани# aко сте сръчни, работливи и внимателни към чистотата=> То не губете време, а ни изпратете Автобиография или ни се обадете на телефон 08******97Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Област Бургас

Област Бургас, Бургас, Братя Миладинови
ID: 137771467