2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Люлин 9
Добавена 29 април 2024 г.

Търсим Диспечер за доставка на храна

Заплата

1500 - 2000 лв

Добавена

София, Люлин 9

С над 30 обекта в цялата страна и над 850 служители Aladin Foods е най-динамично развиващата се българска верига за Street food.Динамичното развитие на фирмата, отварянето на нови обекти и разработването на нови продукти създава възможност за непрекъснато разкриване на нови работни места.Търсим отдаден диспечер на куриери, който да се присъедини към нашия екип в логистичния отдел в гр.София. Ако сте организиран, ориентиран към детайлите човек и имате отлични комуникативни умения, това е отлична възможност за вас.

Отговорности:

- опит в автомобилния транспорт или търговията.

- Средно или висше образование;

- Познаване на работа с компютър и MS Office;

- Отлични умения за планиране и организация, с внимание към детайла;

- Способност за работа под стрес, гъвкавост и независимост;

- Способност за бързо натрупване на нови знания;

- Умение за работа в екип, както и адекватно поведение;

- Ориентация към клиенти и услуги;

- Организационен талант и способност за спазване на срокове.

Описание на работата

- Организира и отговорно администрира предоставения му автомобилен парк.

- Да контролира и координира куриерите за оптимално групиране на поръчките, получени от клиенти / райони /, за да се гарантират изискванията на клиентите (навременна доставка) и същевременно запазване на разходите в рамките на бюджета;

- Следене на получените поръчки от клиента до момента на доставката;

- Да се грижи за постоянното усъвършенстване на своята професионална и специализирана подготовка;

- Да изготвя графици на куриерите;

- Ориентиран към резултатите - работи за постигане и надхвърляне на целите, упорит е, поставя високи стандарти за себе си.

-Търсим предимно колеги, които искат неограничен трудов договор и кариера в сферата.

Ние предлагаме:

- Атрактивно заплащане;

- Възможност за развитие в многонационална среда, динамична, проактивна, внимателна към природата, заедно с млад екип;

- Стабилна работа във фирма в непрекъснато развитие;

- Реални възможности за професионално развитие и издигане в компанията.

Затова:

# ако искате да сте част от една от най-големите вериги за хранене в страната,

# aко сте почтени, отговорни и дисциплинирани,

# aко сте организирани и добри шофьори.

=> То не губете време, а ни изпратете Автобиография или се обадете на телефон.Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД

Област София-град

Област София-град, София, Люлин 9
ID: 139825807