2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Бургас
  5. Хотели, заведения, туризъм - Поморие
Добавена 12 април 2024 г.

Търсим барман за гр.Поморие

Добавена

Поморие

Описание

Търсим да назначим барман/ка, за заведение в гр. Поморие

Нашите изисквания са:

Изисквания:

- Умение за работа в екип;

- Бързина, сръчност, дисциплина;

- Поддържане на постоянна хигиена на работното място

- Отговорност, коректност, точност;

Отговорности:

- Приготвя напитките според рецептурните правила и спазвайки грамажите.    - Измива употребяваните чаши и друга посуда, използвана на бара, спазвайки санитарно-хигиенните норми.                                                                                       - Използва и почиства правилно предоставените му за работа материална база, инвентар и съоръжения на работното място                                                                          -Следи за наличието на необходимите напитки и други съставки в склада към бара и при изчерпването им съставя заявка за доставка.                                               - Спазване на фирмените стандарти;

Ние предлагаме:

- Трудов договор + осигуровки                                                                                                 - Конкурентно и сигурно заплащане.                                                         - Целогодишна заетост

Локация

Поморие,

Област Бургас

Област Бургас, Поморие
ID: 139612255