Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Икономика, право, HR
  4. Икономика, право, HR - Област Пловдив
  5. Икономика, право, HR - Пловдив
  6. Икономика, право, HR - Старият град
Добавена 23 юни 2022 г.

търси да назначи Счетоводител

  • Заетост

    Пълно работно време

  • Вид

    Постоянна

  • Пловдив, Област Пловдив

Описание

Счетоводна кантора Вениа ЕС търси да назначи Счетоводител.

Основни задължения:

Обработва документи, свързана със счетоводната дейност на фирмите.

Изготвя данъчни и осигурителни декларации.

Комуникира с държавни институции - НАП, НОИ, НСИ и др.

Работа със счетоводни софтуери.

Изисквания:

Професионален опит като Счетоводител – минимум 3 години.

Завършено подходящо висше или средно образование (Счетоводство и контрол, Икономика и др.)

Добро познаване на българското трудово и данъчно законодателство

Много добри умения за работа със счетоводен софтуер.

Добра компютърна грамотност и работа със софтуер MS Excel

Добро познаване на счетоводните принципи.

Личностен профил на кандидата:

Организираност и самостоятелност при изпълнение на задачите.

Много добри комуникативни умения.

Умения за работа в екип.

Внимание към детайлите и стриктно спазване на сроковете.

Лоялност и отговорност

Аналитично и логическо мислене

Ние предлагаме:

Коректност и надеждност в трудовите отношения.

Работа на постоянен трудов договор в комфортна офис среда.

Кандидатстване
ID: 129456902

Светла Ангелова

Member Since януари 2022 г.
Последно онлайн 20 юни 2022 г.

xxx xxx xxx

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!

OLX.plOLX.roOLX.ua