2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Малинова долина
Добавена 03 април 2024 г.

Търси помощник производствен оператор

Заплата

2000 - 2500 лв

Добавена

София, Малинова долина

Търси се помощник оператор за производство на вибропресовани бетонови изделия в гр.София.

Описание на длъжността и отговорности:

1. Подпомага главния оператор като отговаря за правилното функциониране на машина за вибропресоване, част от производствена поточна линия, състояща се от бетонов възел, силози за суровини, миксер за забъркване на суровини, сплитер машина, хидравличен кран.

2. Подпомага главния оператор в управлението работата на машината посредством компютъризиран пулт.

3. Следи за качеството на продукцията. Предприема коригиращи мерки за отстраняване на проблемите водещи до влошаване на качеството на изделията.

4. Отговаря за техническата поддръжка на машините и съоръженията и тяхната изправност.

Изисквания:

1. Образование - минимум средно или средно-специално.

2. Личностни качества:

- умения за контролни функции.

- способност за работа в екип.

- отговорност и лоялност.

- няма изисквания за възраст.

4. Трудов стаж: минимум 3 години на същата или подобна длъжност.

ДОПЪЛНИТЕЛЕН БОНУС ПРИ НИСКИ НИВА НА БРАК!!!

При въпроси телефон за връзка: 08******41

Област София-град

Област София-град, София, Малинова долина
ID: 130585141