2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област Благоевград
  5. Търговия - Благоевград
  6. Търговия - Вароша
Добавена 11 април 2024 г.

Търговски представител към мебелна фабрика

Добавена

Благоевград, Вароша

Мебелна фирма ДЖИНАЕ ЕООД търси да назначи - ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ на ТЪРГОВСКИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ:

- Идентифициране и привличане нови клиенти;

- Установяване и поддържане на дългосрочни бизнес отношения с обектите в района, в който работи;

- Посещение на обектите по дневен и седмичен маршрут;

- Известяване клиентите за актуална информация, свързана с фирмените продукти;

- Маркетинг;

ФИРМАТА ПРЕДОСТАВЯ:

- заплата плюс % от реализираните продажби

- Постоянен трудов договор- Фирмен телефон

- Покриване на разходи за горивоКандидатите трябва да отговарят на следните

ИЗИСКВАНИЯ:

- Свидетелство за управление на МПС кат. В;

- Предишен опит като Търговски представител;- Умения за водене на търговски преговори;

- Завършено висше или средно образование;

- Компютърна грамотност Windows и MS Office , както и работа със смартфон;.

- Готовност за работа в конкурентна среда;

- Отлично познаване на региона и възможност за ежедневни пътувания.

Наш представител ще се свърже по телефона с кандидатите, които са одобрени за предварителна информационна среща.

Област Благоевград

Област Благоевград, Благоевград, Вароша
ID: 138456218