2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - Захарна фабрика
Добавена 10 април 2024 г.

Търговски представител

Заплата

1700 - 3300 лв

Добавена

София, Захарна фабрика

"Д и Д КОМЕРС ЕНД ДИЛИВЪРИ" ООД е водеща фирма в областта на търговията с бързо оборотни хранителни стоки. Във връзка с разширяване на дейността си и разрастване на екипа, фирмата търси търговски агенти за гр. София:

Изисквания:

Опит на подобна позиция. Комуникативни умения,умения за работа в екип и умения за работа с широка продуктова гама. Инициативни и динамични личности.

Отговорности:

Предлага и продава артикулите на фирмата- пакетирани хранителни стоки в определен район от гр. София и околия.

Отговаря и се грижи за търговските контакти с клиентите на фирмата -магазини.

Открива и анализира нови пазарни възможности- работи активно за привличане на нови клиенти.

Отговаря за осъществяването на целеви обем продажби.

Компанията предлага:

Трудов договор. Гарантирано възнаграждение. Стимулиращи бонуси и прогресивно заплащане. Работно време: 08:30-17:30. Възнаграждение от 1700 до 3300лв.

Работа в развиваща се фирма.

При въпроси или интерес, моля свържете се с нас на посочения телефон.

Област София-град

Област София-град, София, Захарна фабрика
ID: 131364238