2. Работа
  3. Икономика, право, HR
  4. Икономика, право, HR - Област София-град
  5. Икономика, право, HR - София
  6. Икономика, право, HR - Левски
Добавена 21 май 2024 г.

Специалист ТРЗ и личен състав

Добавена

София, Левски

ЛФС" ЕООД е успешна и динамична компания в областта на корпоративния кетъринг, ученическото и болничното хранене. Търсим да назначим Специалист ТРЗ и личен състав.

Описание на позицията:

-Изготвя необходими документи, свързани с назначаване, преназначаване, освобождаване и други документи във връзка с трудовите правоотношения;

-Изготвя, управлява и съхранява личните досиета на работниците и служителите; -Изготвя справки и отчети във връзка с администрирането на персонала

-Изготвя заповеди за отпуски, служебни бележки и други

-Обработва ежемесечно присъствените форми;

-Познаване на софтуер за заплати Омекс2000 e задължително;

Изисквания към кандидата:

-Завършено средно или висше икономическо образование;

-Опит като ТРЗ или счетоводител е задължителен;

-Компютърна грамотност, много добро боравене с основните MS Office програми ( Excel и Word)

-Високо ниво на лична организираност

-Честност и отговорност;

- Желание за работа и мотивираност;

- Позитивност и умение за работа с хора;

- Умение за работа в динамична среда Ние предлагаме:

-Трудов договор, пълно работно време;

-Ваучери за храна;

-Коректно отношение и приятна работна среда

За повече информация:

Ева Иванова - 08*******96

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че имате желанието и/или знанията да се справите с поставените задачи , моля изпратете своето CV и актуална снимка. Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД и всички кандидати ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Област София-град

Област София-град, София, Левски
ID: 140064880