2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област София-град
  5. Търговия - София
  6. Търговия - в.з. Врана - Лозен
Добавена 17 май 2024 г.

Специалист продажби за строителната индустрия

Заплата

2500 - 6000 лв

Добавена

София, в.з. Врана - Лозен

Постоянна

Дистанционно интервю

Нашият клиент е компания, която предлага иноваторски решения за строителството и е доказан доставчик на продукти за изграждане на високоефективни изолационни системи, топло и хидроизолация на прозорци и фасади, както и продукти за създаване на устойчиви и енергийно ефективни жилища. Поради успешния темп на развитие и увеличения обем на работа, за тях търсим да присъединим към екипа:

Отговорности:

  • Анализ на пазара и идентифициране на нови бизнес възможности;

  • Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиенти, включително архитекти, строителни компании и дистрибутори;

  • Изготвяне и представяне на търговски предложения и оферти;

  • Водене на преговори и сключване на договори;

  • Ежеседмични пътувания в страната (командировки).

Изисквания:

  • Висше техническо образование;

  • Английски език – B2;

  • Шофьорска книжка;

  • Търговски усет и отлични комуникативни умения – опит в сферата ще се счита за предимство;

  • Висока степен на мотивация, гъвкавост и готовност за адаптиране към променящите се условия на пазара.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и дългосрочна заетост;

  • Конкурентно възнаграждение;

  • Допълнителни бонуси и комисионни на базата на постигнати продажбени цели;

  • Фирмен автомобил, лаптоп и мобилен телефон за служебни цели;

  • Въвеждащо обучение и възможност за израстване в йерархията на компанията.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Област София-град

Област София-град, София, в.з. Врана - Лозен
ID: 140028229