2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - 7-ми 11-ти километър
Добавена 31 март 2024 г.

Специалист продажби с НЕМСКИ език

Заплата

2500 - 3200 лв

Добавена

София, 7-ми 11-ти километър

UpSkill е агенция за подбор на персонал, готова да направи всичко възможно, за да Ви помогне да намерите най-добрата възможност за работа. Нашият екип от експерти е с 15 години опит в консултирането и осигуряването на дългосрочна подкрепа при търсене на нова работа.

Вярваме, че съчетаването на професионализъм с откритост и положително отношение е най-добрата политика и затова сме готови да Ви съдействаме през целия процес на смяна на работодателя. Във всеки един момент можем да предложим множество свободни позиции в различни компании, нуждаещи се от голямо разнообразие от кадри.

Ако търсите нова работа, ние ще Ви предоставим множество възможности, ще бъдем на разположение, за да отговорим на всички Ваши въпроси, ще Ви помогнем да се подготвите за интервюто, ще предоставим пълноценна обратна връзка и ще Ви подкрепяме в процеса до първия ден на новата Ви работа.

Нашият клиент е една от водещите глобални аутсорсинг компании на българския пазар, която в момента разширява екипа си, работещ за най-големия немски ИТ и телеком оператор.Към настоящия момент търсим специалист продажби с немски език, който да се присъедини към глобалния им екип в София.

Задължения:

  • Обработване на клиентски запитвания по телефон в сферата на TV и интернет;

  • Поддръжка на данни;

  • Допълнителни продажби и оферти.

Изисквания:

  • Отлично владеене на немски език;

  • Опит в обслужването на клиенти;

  • Интерес към продажбите и самоинициативност;

  • Отлична способност за изслушване и добри комуникативни умения, както устни, така и писмени;

  • Умения за разпознаване и удовлетворяване на клиентските нужди;

  • Готовност за работа на смени.

Компанията предлага:

  • Конкурентно трудово възнаграждение;

  • Атрактивна бонус система, обвързана с продажбите;

  • Първокласно обучение;

  • Специални допълнителни социални придобивки като: частно здравно осигуряване; застраховка Живот; ваучери за храна; допълнителни ваучери за подаръци.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография си. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Област София-град

Област София-град, София, 7-ми 11-ти километър
ID: 138697890