Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Овча купел 1
Добавена 14 юни 2022 г.

Специалист обучение и развитие на персонала

  • 1200 - 1600 лв

  • Заетост

    Пълно работно време

  • Вид

    Постоянна

  • София, Област София-град

Описание

"Ен Ер Консултинг" ЕООД е нова бързоразвиваща се компания, която предлага възможност на всички свои служители да получат професионално развитие и корекни работни отношения, в среда от професионалисти. Компанията е специализирана в ремонта и поддръжката на превозни средства, както и в други специфични дейности и услуги.

Наши клиенти са големи международни компании и участваме във все повече различни проекти. Развиваме се динамично и разширяваме своята дейност, като за целта търсим да назначим:

Планира, разработва, изпълнява и оценява програми за развитие и обучение. Осигурява на ръководството и персонала, възможност за придобиванене на знания и умения, за повишаване на квалификацията им, необходима за постигане на желаните фирмени цели и резултати.

Основни задачи:

•            Идентифицира нуждите от обучения;

•            Установява цели за развитие на човешките ресурси и оценява резултатите от обученията;

•            Подготвя и разработва материали, помагала, наръчници, онлайн представяния, демонстрации и документация за обученията;

•            Проектира, координира, планира и провежда програми за обучение и развитие в индивидуална или групова форма, семинари, срещи, демонстрации и конференции;

•            Поддържа връзки с външни доставчици на услуги по обучения, за да осигурят организирането на специфични програми за обучение и развитие;

•            Промотира външно и вътрешно обучение и развитие, и оценява тези дейности;

•            Контролира и извършва текущо оценяване на качеството на външното и вътрешното обучение, тяхната ефективност, преглежда и подобрява целите, методите и курса на обучение;

•            Събира, изследва и проучва основни материали, за да се придобие разбиране за различни области и системи.

Изисквания към кандидата:

•            Висше образование;

•            Опит в областта на обучението и развитието на персонала или в друга област на управлението на човешките ресурси (предимство);

•            Отлично познаване на MS Office (Excel, MS Word, PowerPoint);

•            Отлични комуникативни и организационни умения;

•            Инициативност и проактивност;

•            Умение за работа в екип;

•            Свидетелство за правоспособност на МПС (активен шофьор ). Длъжността предполага използване на служебен автомобил.

Ние предлагаме

•            Коректни трудови взаимоотношения;

•            Обучение според стандартите на компанията и вътрешната ѝ система за обучения;

•            Мотивиращо възнаграждение

•            Премии за Великден и Коледа

Очакваме Автобиография и актуална снимка при проявен от Ваша страна интерес

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатстване
ID: 130560487

Янита Ананиева

Member Since март 2021 г.
Последно онлайн 24 юни 2022 г.

xxx xxx xxx

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!

OLX.plOLX.roOLX.ua