2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Бургас
  5. Хотели, заведения, туризъм - Бургас
  6. Хотели, заведения, туризъм - Зорница
Добавена 15 април 2024 г.

Служители в заведение за бързо хранене-гр.Бургас

Заплата

1700 - 2500 лв

Добавена

Бургас, Зорница

ladin foods се създава със страст към вкусната и качествена храна. Да се храниш навън е ежедневие и нашата мисия е да създадем най-чудесното преживяване на всеки гладен клиент.Веригата заведения включва над 30 обекта, разположени на територията на цялата страна. Растем стремително и искаме да хората ни да растат заедно с нас. Ела да създадем Street food стандарта в България!

Във връзка с откриване на нов обект в гр.Бургас, Aladin Foods търси да назначи "Служители в заведение за бързо хранене".

Отговорности и задължения:

*Приготвяне на дюнери и бургери.

*Приемане на поръчки.

*Приготвяне на пици.

*Поддържане на лична и професионална хигиена.

*Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната.

*Правилно съхранение на стоката.

*Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.

Изисквания:

*Умение за работа в екип.

* Енергичност и организираност.

* Сериозно отношение към работата.

* Комуникативност и колегиално отношение.

* Мотивация за работа.

* Опитът на подобна позиция се счита за предимство.

От нас ще получите:

*Работа на трудов договор с Аладин Фуудс ООД.

*Обучение и споделяне на тайните от кухнята.

*Дългосрочно и коректно партньорство.

*Редовно заплащане.

*Бонус програми.

*Възможност за финансово и кариерно развитие.

*Вкусно хапване на работното място.

Затова...

# ако вие искате да променим стандартите за отговорност към храната заедно

# aко харесвате да обслужвате клиенти и да ги карате да се чувстват специални

# aко сте почтени, отговорни и дисциплинирани

# aко сте сръчни, работливи и внимателни към чистотата

Област Бургас

Област Бургас, Бургас, Зорница
ID: 138285830