2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област Стара Загора
  5. Транспорт, логистика, спедиция - Казанлък
Добавена 29 март 2024 г.

Служители в складове на DHL за Нидерландия

Заплата

3900 - 4300 лв

Добавена

Казанлък

В момента DHL Group набира служители за събиране на поръчки. Ако се припознавате в ценностите на DHL и винаги сте искали да работите в областта на логистиката, значи сте близо до това да започнете кариера тук!

Възможни са различни локации в зависимост от нуждите на агенцията: Тиел, Беринг, Цволе, Кампен, Айндховен, Бест и Залтбомел.

Събирачите на поръчки ще отговарят за следните задачи:

  • Работа на конвейер, където се поставят опаковките, и/или изнасяне на продуктите от сортировъчната линия, за да бъдат разпределени върху палети, след етикетиране на материалите, за да бъдат изпратени на камиони и доставени на клиентите;

  • изпращане на леки или тежки пакети към камиони.

  • Ръчно сканиране - за да се провери какво е натоварено и разтоварено от камионите, а също и да се провери къде са продуктите в коридорите на склада, за да бъдат подбрани за клиентите;

  • докладване на ръководителя на смяната за всеки материален дефект.

Предложение за дългосрочна работа! Две смени от понеделник до неделя. Може да бъде поискан извънреден труд за постигане на дневните цели или поради увеличаване на изискванията за поръчки. Коледното време е най-натовареният сезон през годината, така че от всички работници ще се изисква да изпълняват задачи през тази седмица!

Работните дни варират, тъй като от хората се изисква да стоят, да ходят и да товарят материали, в зависимост от нуждите на деня!

Ще бъдат осигурени безопасно работно облекло и обувки: от хората се изисква да вземат сини дънки и пуловер. Периодът на обучение ще бъде проведен от ръководител на екипа.

Необходимо е: Английски език на разговорно ниво, и мотивация!!!

Работа с компютър на начално ниво!

Локация

Казанлък,

Област Стара Загора

Област Стара Загора, Казанлък
ID: 136716200