2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Люлин 10
Добавена 02 април 2024 г.

Служители - маркиране и пакетиране на продукти

Заплата

1800 - 2500 лв

Добавена

София, Люлин 10

За наш клиент, лидер в онлайн търговията набираме мотивирани кандидати за работа в логистичен склад в град София.

Предишният опит не е задължителен! Складът е в близост до метростанция Сливница.

СЛУЖИТЕЛИ МАРКИРАНЕ И ПАКЕТИРАНЕ НА ПРОДУКТИ

Какви ще бъдат Вашите задължения:

  • маркиране на събрани артикули по поръчки;

  • проверка за добър търговски вид на продуктите;

  • поставяне на съответните продукти в хартиени пликове.

Повече за условията:

  • Постоянна работа на трудов договор и пълни осигуровки;

  • Работа в логистична база на онлайн магазин;

  • Добро въвеждащо обучение при започване на работа

  • ;Възможност за работа на смени (без нощни) или редовна смяна;

  • Много добри месечни възнаграждения (от 1800 до 2500+ лв.);

  • Възможности за развитие в компанията;

  • Допълнителни придобивки: безплатен фирмен транспорт, отсъпки при пазаруване и други.

Какви са изискванията:

  • Отговорност към поетите задачи;

  • Енергичност и прецизност в работата;

  • Способност за работа в екип.

Как да кандидатствате: Изпратете ни Вашата автобиография, като използвате бутона по-долу! Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.Телефон за връзка: +35************75

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси или комисионни!Лицензи за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и 2963 от МТСП.

Област София-град

Област София-град, София, Люлин 10
ID: 139485066