2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Дружба 2
Добавена 24 април 2024 г.

Служител производство

Заплата

1500 - 1700 лв

Добавена

София, Дружба 2

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Стартираме набирането на служители в отдел "Производство поточна линия" в металургично предприятие лидер на Българския пазар в производство и обработване на различни видове цветни метали.

Отговорности:

  • Работа на производствени машини

  • Управление на пресовачни и повдигащи машини

  • Следене на производствения процес

Изисквания:

  • Завършено средно образование

  • Опит в производствено предприятие

  • Мотивация за работа в международна среда

Какво ще ви предложим:

  • Работа в утвърдена компания лидер в областта

  • Месечен бонус при постигнати резултати

  • Ваучери за храна

  • Възможност за допълнителни часове

  • Обяд по време на смяна поето от работодателя

  • 13-та заплата

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Област София-град

Област София-град, София, Дружба 2
ID: 138320881