2. Работа
  3. Търговия
  4. Търговия - Област Силистра
  5. Търговия - Силистра
  6. Търговия - Запад
Добавена 21 април 2024 г.

Служител продажби и реклама на авточсти втора употреба

Заплата

1200 - 2200 лв

Добавена

Силистра, Запад

Описание

Местоработата – с. Айдемир, ул. Каменно №7

Изисквания:

– Средно, Средно специално или висше образование;

– Технически познания за автомобилите;

– Добра компютърна грамотност ;

– Търговски опит на същата или подобна позиция е предимство.

Личностни качества:

– Комуникативност, общителност и любезност;

– Умения за работа в екип и осъществяване на контакти;

– Мотивираност и желание за развитие и обучение във фирмата;

– Много добра трудова дисциплина;

Основни отговорности:

– Поддържане и развиване на съществуващата мрежа от клиенти;.

– Редовна кореспонденция/комуникация с клиенти на фирмата;

– Задълбочено познаване на продуктовата гама на фирмата;

– Изготвяне на оферти за клиенти;

– Работа със специализирани автомобилни програми;

– Поддъжка на реклама и постоянно обновяване на обяви и информация в партньорските сайтове на фирмата;

– Увеличаване на качеството на обслужване на клиентите.

Ние предлагаме:

– Работа на трудов договор и пълен работен ден;

– Възможност за развитие в една от най–големите фирми, специализирана в търговията с авточасти втора употреба само за Мерцедес;

– Възможност за работа в утвърдена структура с отлични пазарни позиции и дългогодишна традиция;

– Работа в позитивен и млад екип;

– Възможност за много добро възнаграждение.

Област Силистра

Област Силистра, Силистра, Запад
ID: 129663383